UNICO-FILTER LF91691N - Alternative oil filters
Specifications for UNICO-FILTER LF91691N
- Product type
- Oil Filter
- Outer diameter
- 9 mm (Approx. 3.54")
- Inner diameter 1
- 24 mm (Approx. 0.94")
- Height
- 169 mm (Approx. 6.65")